DENİZLİ ASMA TAVAN YAPIMI
DENİZLİ ASMA TAVAN YAPIMI

DENİZLİ ASMA TAVAN YAPIMI

 

 

Asma Tavan Nedir?
Asma tavan, tavanlarda alçıpan yardımı ile oluşturulan led ışıklı veya ışıksız dekorasyon amaçlı uygulamalardır.  Asma tavanlar evlerin salonlarında veya ofisler tercih edilen bir tavan kaplama çeşididir.

 

 

Asma tavanlar dekorasyonu güçlü yapılardır. Genellikle büyük evlerde veya büyük salonlarda tercih edilirler. Spot ışıklı modelleri ile günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bununla birlikte asma tavanlar gergi tavanlar ile birlikte harika atmosfer yaratıcı özelliklere sahip olabilirler. Asma tavanları doğru şekilde kullanmak ve tasarımını evin genel dekorasyon aklına uydurmak ev sahibinin bu tavan çeşidini seçmeden önce bilmesi gereken özellikler arasında yer almaktadır.

 

 

Asma Tavan Örnekleri
Örnekler her konuda anlamamızı kolaylaştıracaklardır. Asma tavan örnekleri de aynı doğrultuda anlamamızı kolaylaştıracaklardır. Bununla birlikte evinizde kullanmak istediğiniz asma tavanların nasıl görüneceğini örneklerde bulunan çalışmalardan da anlayabilirsiniz. Örnekler anlamanızın yanında ilham almanızı da kolaylaştıracaktır.

 

www.karadagliinsaat.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014